Bądź z nami w kontakcie

     
img_3645 dep-7 27153_514939351902935_62171983_n symetria-4

banner_kurs_dla_studentow_590x332

Jeśli chcesz nabyć umiejętności rozwiązywania zadań oraz usystematyzowania i ugruntowania wiedzy z zakresu szczegółowych unormowań prawnych stanowiących przedmiot zadań na corocznym egzaminie na aplikacje – polecamy udział w Kursie przygotowującym do egzaminu na aplikację 2013 organizowanym przez LexisNexis Polska.

Kursanci będą brać udział w wykładzie z danego modułu oraz w ćwiczeniach praktycznych polegających na rozwiązywaniu testów, tak by wykształcić w sobie umiejętność szybkiej eliminacji odpowiedzi błędnej, nabrać odruchu szybkiego podejmowania decyzji, nauczyć się metodyki planowania rozwiązania testów, uświadomić sobie stopień szczegółowości testów z lat poprzednich

Na zakończenie cyklu kursanci będą mieli możliwość przystąpić do symulowanego egzaminu sprawdzającego ich wiedzę.

Kurs skierowany jest do osób przygotowujących się do egzaminu na aplikację: adwokacką, sądową, prokuratorską, radcowską oraz dla kandydatów na notariuszy i komorników.

Zajęcia będę odbywały się w formie wykładów dedykowane poszczególnym modułom, ale i ćwiczeniom praktycznym. Egzamin symulowany przeprowadzony zostanie pod czujnym okiem organizatora i będzie odbywać się w warunkach naśladujących uwarunkowania rzeczywistego egzaminu.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj
http://kursnaaplikacje.lexisnexis.pl

Kontakt z Działem Szkoleń LexisNexis Polska:
tel. 22 572 95 61/17/18
lub e-mail: dzial.szkolen@lexisnexis.pl

Dodaj komentarz

*